DIGI Kft.

DIGI Kft. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 4 értékelés megmutatása
Tipikus cég. Minden szép amíg nem kezdesz dolgozni. Utána 1 perc késésért is szólnak, de ha 20 perccel tovább maradsz bent az természetes, amit természetesen nem fizetnek, nem csúsztathatod le. Úgy gondolják megvettek és nem pedig az idődet és a tudásodat bérlik. Ha felmondasz nekik áll feljebb és húzzák a szájukat. Kollégákkal nem sok kapcsolatod van mivel minden perced be van osztva. Minél hamarabb tud le a hívást, mert akkor vagy jó. Ha sokáig benne vagy a hívásban és nagynehezen megoldod telefonon keresztül a problémát az ügyfél örül, Te viszont lejebb csúszol a ranglétrán, mert nem tudsz naponta 100-at letudni így. Ergó ha nem vagy a top 20-ban, nem te osztod be mikor akarsz menni dolgozni, nem kapsz bónuszt (kap valaki egyáltalán?). Mivel nem tehetsz arról hogy egy problémázó hülyét fogsz ki akivel nem lehet szót érteni vagy egy gyors értelmes érdeklődőt, de a rendszer nem tesz különbséget. Daráló. Cserébe ha hülye vagy és hülyeségeket beszélsz akkor se rugnak ki, max a kollégád kapja majd a hívót akit megfuttatál és bevitted az erdőbe és rajta tölti ki haragját (vagy Te szívsz ha másik beszélt hülyeségeket).
Pro érvek
kapsz 1500ft-os mobil beszélgetést
Kontra érvek
nincs
Az állásinterjún megbeszéltek alapján azzal hívtak fel hogy fel vagyok véve de nem az álltalam megjelölt bérért hanem ettől jóval alacsonnyabbért! Br 215! Ergó hülyének néztek! Ezek után nem hinném hogy annyira korrekt cég lenne!
Szerettem aDiginél dolgozni mindig voltak kihivások és új dolgok kollegális viszony is jó volt.Kár hogy már nem dolgozhatok a cégnél.
Basierend auf üblichen gewöhnlichen Raster- munakfolyamatok, undurchsichtig und unlogisch Organisation der Arbeit