Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Deloitte-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Audit Associate

Munkakör megnevezése
Audit Associate1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 9 796 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
From week to week we work with a different team, review the booking and Financial Statement of different companies each week.
I learned to adjust to this constantly changing work environment, I improved my time management skills, excel knowledge, communication skills.

The audit team of the company is full of young and talented individuals, it is inspirational to regularly get helpful comments from the management.

Due to the current environment in Hungary it is very challenging to maintain an ideal work life balance.

I enjoy expanding my knowledge in an unusually fast pace, due to the dynamically changing work environment. The fact that even though the audit team I join on the field work my have members I've never worked with in the past, help each other and stick together as a team.
Pro érvek
free public transportaion, healthcare
Kontra érvek
always changing schedule, no flexibility with breaks during the day
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése