DEICHMANN

DEICHMANN-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Eladó2 értékelés
Mind a(z) 341 értékelés megtekintése
Ismerem és betartom a munkakörömre vonatkozó
előírásokat. A szabályokat megbízhatóan alkalmazom és meg tudom ítélni az elfogadható mértékű eltérést, szükség esetén korrekciós javaslatot

teszek. Ítéletalkotásban, intézkedéseimben mérlegelek. Vállalt feladataimat felelősséggel, önállóan, pontosan teljesítem. Döntéseimet vállalom, hibáimat felismerem és önállóan javítom.
Nem illettem bele a csapatba, mert szóvá mertem tenni, hogy egy nagyon fiatal "vezető helyettes" beszélhetne kicsit udvariasabb hangsúllyal egy nála jóval idősebb kollégával. A boltban alapból lenézően beszéltek az eladóval...ezt már a vásárlók is szóvá tették.
Szerencse hogy nem vagyunk egyformák....szörnyen érezném magam ha a gerinctelenség, modortalanság és udvariatlan viselkedés tetszene nekem....

Egyenes , őszinte embernek tartom magam és a munkámra igényes vagyok.

Ezért nem illettem bele a csapatba...a boltvezető és a terület vezető úgy alkotott rólam véleményt hogy igazából sosem akartak megismerni.....eldöntötték hogy a cég egyetlen egy boltjában sincs helyem.....nagy kaland...a szakmai tudásom, az erőmet, a munka bírásomat viszem tovább és pontosan tudom hogy lesz ennél sokkal jobb munka helyem .

Szánalmasak.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: DEICHMANN? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
2,8
DEICHMANN - értékelések munkakör szerint
DEICHMANN - értékelések munkavégzés helye szerint