Deichmann
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Deichmann-alkalmazotti értékelés itt: Miskolc

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Miskolc1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 491 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Egy tipikus munkanap: Sok-sok fizikai munka örökké pakolni kell, de van értelme a rendszernek. Változatos, izgalmas, pörgős.
Mit tanultam: Huuuu... nagyon sok mindent, csupa pozitív dolgokat.

Vezetőség: Humánus, teljesítmény alapján értékelő, rugalmas.

Munka legnehezebb része: Hogy sokszor 10-12 órás volt a munkaidő, de cserébe volt szabadnap, csúsztatás.

A kollégák... :-)
Pro érvek
Túlórák kifizetésre kerültek, szabadságok a törvényeknek megfelelően kiadásra kerültek. Rengeteg béren kívüli juttatást kaptunk.
Kontra érvek
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése