Deichmann
Munkavállalói értékelés – Deichmann

Pocsék!

2017, június 4.
Nem illettem bele a csapatba, mert szóvá mertem tenni, hogy egy nagyon fiatal "vezető helyettes" beszélhetne kicsit udvariasabb hangsúllyal egy nála jóval idősebb kollégával. A boltban alapból lenézően beszéltek az eladóval...ezt már a vásárlók is szóvá tették. Szerencse hogy nem vagyunk egyformák....szörnyen érezném magam ha a gerinctelenség, modortalanság és udvariatlan viselkedés tetszene nekem.... Egyenes , őszinte embernek tartom magam és a munkámra igényes vagyok. Ezért nem illettem bele a csapatba...a boltvezető és a terület vezető úgy alkotott rólam véleményt hogy igazából sosem akartak megismerni.....eldöntötték hogy a cég egyetlen egy boltjában sincs helyem.....nagy kaland...a szakmai tudásom, az erőmet, a munka bírásomat viszem tovább és pontosan tudom hogy lesz ennél sokkal jobb munka helyem . Szánalmasak.
2019, október 9.
Azonos munkakör
Bolti eladó (Volt alkalmazott) - Székesfehérvár
Ismerem és betartom a munkakörömre vonatkozó előírásokat. A szabályokat megbízhatóan alkalmazom és meg tudom ítélni az elfogadható mértékű eltérést, szükség esetén korrekciós javaslatot teszek. Ítéletalkotásban, intézkedéseimben mérlegelek. Vállalt feladataimat felelősséggel, önállóan, pontosan teljesítem. Döntéseimet vállalom, hibáimat felismerem és önállóan javítom.
2020, február 27.
Azonos hely
Üzletvezető (Volt alkalmazott) - Budapest
Mint boltban és mint munkahelyben is csalódtam a Deichmann-ban. Páromat felvették üzletvezető pozícióba Február eleji kezdéssel. Annyi kérése volt a vezetőség felé, hogy át tudják-e tenni közelebbi boltba Márciusban, mert az út így oda-vissza 3 órás lett volna. Természetesen nem választ kapott mert nem megoldható. Ez volt hónap elején, most pedig hónap végén kirugták azzal az indokkal, hogy ez nem megfelelő magatartás egy itt dolgozó részéről, hogy ilyet mer kérni. A munkatársai között nagyon sok olyan munkavállalóval találkozott, akik félnek a vezetőségtől, mert kirugják őket mondva csinált indokokkal. Erre több példa is volt. Arról ne is beszéljünk, hogy az interjún elhangzottak és az állás hírdetésben elhangozttak még némi képp fedték egymást, de sem fizetésben, sem munkaidőben nem voltak valósak az addig ismertetett dolgok. Nagyon sajnálom, hogy ezt az ott dolgozók hagyják és félnek a vezetőségtől, valamint nem történik az ilyen hatalommániás vezetőség felé bárminemű szankció. Ettől függetlenül mi megyünk a munkaügyi bíróságra és kikérjük a véleményüket a történtekkel kapcsolatban.
2018, október 9.
Üzletvezető helyettes (Volt alkalmazott) - Miskolc
Egy tipikus munkanap: Sok-sok fizikai munka örökké pakolni kell, de van értelme a rendszernek. Változatos, izgalmas, pörgős. Mit tanultam: Huuuu... nagyon sok mindent, csupa pozitív dolgokat. Vezetőség: Humánus, teljesítmény alapján értékelő, rugalmas. Munka legnehezebb része: Hogy sokszor 10-12 órás volt a munkaidő, de cserébe volt szabadnap, csúsztatás. A kollégák... :-)
Pro érvek
Túlórák kifizetésre kerültek, szabadságok a törvényeknek megfelelően kiadásra kerültek. Rengeteg béren kívüli juttatást kaptunk.
Kontra érvek
---