Deichmann
Munkavállalói értékelés – Deichmann

Nagyon jó munkahely! Ajánlom mindenkinek!

2018, október 9.
Egy tipikus munkanap: Sok-sok fizikai munka örökké pakolni kell, de van értelme a rendszernek. Változatos, izgalmas, pörgős.
Mit tanultam: Huuuu... nagyon sok mindent, csupa pozitív dolgokat.

Vezetőség: Humánus, teljesítmény alapján értékelő, rugalmas.

Munka legnehezebb része: Hogy sokszor 10-12 órás volt a munkaidő, de cserébe volt szabadnap, csúsztatás.

A kollégák... :-)
Pro érvek
Túlórák kifizetésre kerültek, szabadságok a törvényeknek megfelelően kiadásra kerültek. Rengeteg béren kívüli juttatást kaptunk.
Kontra érvek
---
2020, február 27.
Azonos munkakör
Üzletvezető (Volt alkalmazott) - Budapest
Mint boltban és mint munkahelyben is csalódtam a Deichmann-ban.

Páromat felvették üzletvezető pozícióba Február eleji kezdéssel.

Annyi kérése volt a vezetőség felé, hogy át tudják-e tenni közelebbi boltba Márciusban, mert az út így oda-vissza 3 órás lett volna. Természetesen nem választ kapott mert nem megoldható. Ez volt hónap elején, most pedig hónap végén kirugták azzal az indokkal, hogy ez nem megfelelő magatartás egy itt dolgozó részéről, hogy ilyet mer kérni.

A munkatársai között nagyon sok olyan munkavállalóval találkozott, akik félnek a vezetőségtől, mert kirugják őket mondva csinált indokokkal. Erre több példa is volt.

Arról ne is beszéljünk, hogy az interjún elhangzottak és az állás hírdetésben elhangozttak még némi képp fedték egymást, de sem fizetésben, sem munkaidőben nem voltak valósak az addig ismertetett dolgok.

Nagyon sajnálom, hogy ezt az ott dolgozók hagyják és félnek a vezetőségtől, valamint nem történik az ilyen hatalommániás vezetőség felé bárminemű szankció. Ettől függetlenül mi megyünk a munkaügyi bíróságra és kikérjük a véleményüket a történtekkel kapcsolatban.
2017, december 8.
Azonos munkakör
Üzletvezető (Volt alkalmazott) - Balatonfüred
Nagyon jó munkahelynek tartom. Van előre lépési,fejlődési lehetőség.
Vezetőként nagyon nagy az elvárás,de sok a segítség is.

Jó a felső vezetés,segítik a munkánkat.

Én csak el költözés miatt kényszerültem tőlük meg válni,amit nagyon sajnálok.
Pro érvek
Nagyon jó, motiváló környezet. Megfelelő fizetés
Kontra érvek
Kevés magán élet, maximális le terhelés.
2019, október 9.
Bolti eladó (Volt alkalmazott) - Székesfehérvár
Ismerem és betartom a munkakörömre vonatkozó
előírásokat. A szabályokat megbízhatóan alkalmazom és meg tudom ítélni az elfogadható mértékű eltérést, szükség esetén korrekciós javaslatot

teszek. Ítéletalkotásban, intézkedéseimben mérlegelek. Vállalt feladataimat felelősséggel, önállóan, pontosan teljesítem. Döntéseimet vállalom, hibáimat felismerem és önállóan javítom.