DEICHMANN
Munkavállalói értékelés – DEICHMANN

Nagy nulla

2017, március 30.
Csupa agyhalott félnótás dolgozik ott. Egyértelműen anyaghibás cipőkre a cég felülvizsgálója megmagyarázza, hogy miattad hibás az eladók bunkók 8 osztállyal kioktatnak a magyar jogállásról. Vezetőség nagyjából ugyanez csak diplomás osztani nem tudnak sem fejben sem papíron. Termékek átcimkézett kínai cuccok lehetnek.
Pro érvek
Nem sok
Kontra érvek
...
Similar reviews
2020, február 27.
Üzletvezető (Volt alkalmazott) - Budapest
Mint boltban és mint munkahelyben is csalódtam a Deichmann-ban.

Páromat felvették üzletvezető pozícióba Február eleji kezdéssel.

Annyi kérése volt a vezetőség felé, hogy át tudják-e tenni közelebbi boltba Márciusban, mert az út így oda-vissza 3 órás lett volna. Természetesen nem választ kapott mert nem megoldható. Ez volt hónap elején, most pedig hónap végén kirugták azzal az indokkal, hogy ez nem megfelelő magatartás egy itt dolgozó részéről, hogy ilyet mer kérni.

A munkatársai között nagyon sok olyan munkavállalóval találkozott, akik félnek a vezetőségtől, mert kirugják őket mondva csinált indokokkal. Erre több példa is volt.

Arról ne is beszéljünk, hogy az interjún elhangzottak és az állás hírdetésben elhangozttak még némi képp fedték egymást, de sem fizetésben, sem munkaidőben nem voltak valósak az addig ismertetett dolgok.

Nagyon sajnálom, hogy ezt az ott dolgozók hagyják és félnek a vezetőségtől, valamint nem történik az ilyen hatalommániás vezetőség felé bárminemű szankció. Ettől függetlenül mi megyünk a munkaügyi bíróságra és kikérjük a véleményüket a történtekkel kapcsolatban.
2019, október 9.
Bolti eladó (Volt alkalmazott) - Székesfehérvár
Ismerem és betartom a munkakörömre vonatkozó
előírásokat. A szabályokat megbízhatóan alkalmazom és meg tudom ítélni az elfogadható mértékű eltérést, szükség esetén korrekciós javaslatot

teszek. Ítéletalkotásban, intézkedéseimben mérlegelek. Vállalt feladataimat felelősséggel, önállóan, pontosan teljesítem. Döntéseimet vállalom, hibáimat felismerem és önállóan javítom.
2018, október 9.
Üzletvezető helyettes (Volt alkalmazott) - Miskolc
Egy tipikus munkanap: Sok-sok fizikai munka örökké pakolni kell, de van értelme a rendszernek. Változatos, izgalmas, pörgős.
Mit tanultam: Huuuu... nagyon sok mindent, csupa pozitív dolgokat.

Vezetőség: Humánus, teljesítmény alapján értékelő, rugalmas.

Munka legnehezebb része: Hogy sokszor 10-12 órás volt a munkaidő, de cserébe volt szabadnap, csúsztatás.

A kollégák... :-)
Pro érvek
Túlórák kifizetésre kerültek, szabadságok a törvényeknek megfelelően kiadásra kerültek. Rengeteg béren kívüli juttatást kaptunk.
Kontra érvek
---
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: DEICHMANN? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
2,8
DEICHMANN - értékelések munkakör szerint
DEICHMANN - értékelések munkavégzés helye szerint