DEICHMANN Alkalmazotti bírálat

3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 134 értékelés megtekintése
Pocsék!
eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, június 4.
Nem illettem bele a csapatba, mert szóvá mertem tenni, hogy egy nagyon fiatal "vezető helyettes" beszélhetne kicsit udvariasabb hangsúllyal egy nála jóval idősebb kollégával. A boltban alapból lenézően beszéltek az eladóval...ezt már a vásárlók is szóvá tették.
Szerencse hogy nem vagyunk egyformák....szörnyen érezném magam ha a gerinctelenség, modortalanság és udvariatlan viselkedés tetszene nekem....
Egyenes , őszinte embernek tartom magam és a munkámra igényes vagyok.
Ezért nem illettem bele a csapatba...a boltvezető és a terület vezető úgy alkotott rólam véleményt hogy igazából sosem akartak megismerni.....eldöntötték hogy a cég egyetlen egy boltjában sincs helyem.....nagy kaland...a szakmai tudásom, az erőmet, a munka bírásomat viszem tovább és pontosan tudom hogy lesz ennél sokkal jobb munka helyem .
Szánalmasak.
Nagy nulla
Senki (Volt alkalmazott) –  Sehol2017, március 30.
Csupa agyhalott félnótás dolgozik ott. Egyértelműen anyaghibás cipőkre a cég felülvizsgálója megmagyarázza, hogy miattad hibás az eladók bunkók 8 osztállyal kioktatnak a magyar jogállásról. Vezetőség nagyjából ugyanez csak diplomás osztani nem tudnak sem fejben sem papíron. Termékek átcimkézett kínai cuccok lehetnek.
Pro érvek
Nem sok
Kontra érvek
...

Tekintsen meg DEICHMANN további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: DEICHMANN? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,8

DEICHMANN - értékelések munkakör szerint

DEICHMANN - értékelések munkavégzés helye szerint