DB SCHENKER
3.4 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

DB SCHENKER Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.2Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,142 értékelés megtekintése

Produktív kellemes munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Korrekt munkahely korrekt vezetőség korrekt csapat
Hasznos volt ez az értékelés?

Káosz

Jó napot kívánok! Fejetlenség,kosz,káosz,a rendszer ami alapján dolgoznak, az lefagy,a vezetőség egy része alkalmatlan,személyes kivételezések,ha nem túlórázol rád szállnak! Kevés emberel sok munkát akarnak végeztetni,pont ezért túlterheltség,és stressz jellemzi a munkavállalókat!A fizetés nevetséges,de sokat várnak el az embertől!

Pro érvek

Tiszta öltöző, zuhanyzó, rendes kollegák !

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: DB SCHENKER? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.4

2,142 értékelés alapján
5
522
4
578
3
503
2
231
1
308

3.2Munka/magánélet egyensúlya
3.3Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.9Vezetőség
3.1Céges kultúra

DB SCHENKER - értékelések munkakör szerint

DB SCHENKER - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • DB SCHENKER
  • Alkalmazotti értékelések