Munkavállalói értékelés – Continental

Összes értékelés megtekintése – Continental

szuper
8 altalanos osztajjal rendelkezem (Volt alkalmazott) –  continelnal2019, május 29.
szorgalmas vagyok.barmikor tudok kezdeni. lelkiismeretesen, és pontosan végzem a munkán, a ram bízott feladatokat. szeretek csapatban dolgozni. jó kapcsolatteremtő - es kommunikációs képességgel rendelkezem. megbízható személy vagyok előre is koszonom csikos imrene
Pro érvek
igen
Kontra érvek
igen

További munkavállalói értékelések – Continental

Undorító, monoton, de legalább néha van klíma
Operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest2020, február 16.
Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Nagyszerű munkahely volt
Opertor (Volt alkalmazott) –  Szentmártonkáta2020, január 20.
Én 36 éves vagyok van 4 éves lányom és eltarsamal lakók együtt. Hobbim a gyuras testemel foglalkozok .
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Continental - értékelések munkavégzés helye szerint