Munkavállalói értékelés – Continental

Összes értékelés megtekintése – Continental

Korrekt cég korrekt előre lépési lehetőségekkel
Gyártósori mérnök (Jelenlegi alkalmazott) –  Veszprém2016, november 30.
Nagyon megbízható a cég, autóiparban kivételes helyzetben lévő német anyavállalat.

A fizetés korrekt, a munka és a bér az én területemen nincs egyensúlyban!
Pro érvek
Cafeteria, karácsonyi jutalom, ingyenes buszjárat
Kontra érvek

További munkavállalói értékelések – Continental

Operàtor (Jelenlegi alkalmazott) –  Veszprém2019, szeptember 17.
Elfogadható nehezen lehet be ileszkedni. Az emberek nagykèpüek, ès nehezen figadnak el. Ez a legnagyibb priblèma ezen a munka helyen. Amúgy meg jó. Szeretek itt dolgizni.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 4NemJelentés
Nem ajánlom
Operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest x2019, július 14.
Mindössze 2 éves pályafutásom volt a Budapesti Continentalnál. Őszintén azt is csodálom, hogy ennyi ideig kibírtam. A 4 műszakot simán lehetne bírni, de így, hogy folyamatosan ott liheg a nyakadba valamelyik főnök, nem embernek való. Agyilag fárasztó, bár fizikailag sem könnyű. Egy perc alatt csaknem 9-10x csinálod meg ugyanazt a folyamatot. A darabszám hozhatatlan, de ha mégis sikerült, vagy netalántán rekordot is döntesz, oda sem hánynak, nemhogy megköszönjék. Alkalmatlan felsővezetőség (termelésvezetőig alulról felfelé). A sorvezetők a maguk kis 8 általánosukkal hamar elfelejtik hogy valaha operátorok voltak. De többségben napraforgók. A szünet tarthatatlan ha dohányzol, a dohányzó kb. 3 perc sétára található az üzemektől, de ha 9.20kor elhagytad a munkaállomást, akkor ha nem vagy ott 30ra akkor ordibálnak, b*szdmegolnak. Előrejutási lehetőség adott, ezt rendszerint be is promozzák rendesen, csak amikor ott vagy, hogy kioktattak akkor szépen csücsülhetsz vissza az előző helyedre. Majd elővesznek amikor kellesz OP1 fizetésért. Amit nem adnak írásba az nincs. Szavahihetetlenek. Az új kollégák, annyit, ha nem többet keresnek mint a régiek.
Állítólag családbarát cég... Szabit szerettem volna kérni arra az időre amíg a testvérem gyermeket hoz a világra. Pár óráról lett volna szó, mire megkerdezték hogy miért? Fogni akarom a kezét?
Még jó. Rákényszerítenek hogy azt mondd amit hallani akarnak. Hazudni kell. Kötelező. Ha elaludtál akkor nem írhatod azt a késős papírra, hogy elaludtál. Hazudni kell. Értem hogy a cég hogyan szeretne működni, csak sajnos ez Budapesten nem működik.
Pro érvek
Jó fizu, jó kollegák
Kontra érvek
Rövid szünetek, alkalmatlan vezetőség
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 7NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Continental - értékelések munkavégzés helye szerint