Continental

A(z) Continental – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 2 690 értékelés megtekintése
Állandóan változó feladatok, kevés az idő a betanulásra
Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.
Mindössze 2 éves pályafutásom volt a Budapesti Continentalnál. Őszintén azt is csodálom, hogy ennyi ideig kibírtam. A 4 műszakot simán lehetne bírni, de így, hogy folyamatosan ott liheg a nyakadba valamelyik főnök, nem embernek való. Agyilag fárasztó, bár fizikailag sem könnyű. Egy perc alatt csaknem 9-10x csinálod meg ugyanazt a folyamatot. A darabszám hozhatatlan, de ha mégis sikerült, vagy netalántán rekordot is döntesz, oda sem hánynak, nemhogy megköszönjék. Alkalmatlan felsővezetőség (termelésvezetőig alulról felfelé). A sorvezetők a maguk kis 8 általánosukkal hamar elfelejtik hogy valaha operátorok voltak. De többségben napraforgók. A szünet tarthatatlan ha dohányzol, a dohányzó kb. 3 perc sétára található az üzemektől, de ha 9.20kor elhagytad a munkaállomást, akkor ha nem vagy ott 30ra akkor ordibálnak, b*szdmegolnak. Előrejutási lehetőség adott, ezt rendszerint be is promozzák rendesen, csak amikor ott vagy, hogy kioktattak akkor szépen csücsülhetsz vissza az előző helyedre. Majd elővesznek amikor kellesz OP1 fizetésért. Amit nem adnak írásba az nincs. Szavahihetetlenek. Az új kollégák, annyit, ha nem többet keresnek mint a régiek.
Állítólag családbarát cég... Szabit szerettem volna kérni arra az időre amíg a testvérem gyermeket hoz a világra. Pár óráról lett volna szó, mire megkerdezték hogy miért? Fogni akarom a kezét?

Még jó. Rákényszerítenek hogy azt mondd amit hallani akarnak. Hazudni kell. Kötelező. Ha elaludtál akkor nem írhatod azt a késős papírra, hogy elaludtál. Hazudni kell. Értem hogy a cég hogyan szeretne működni, csak sajnos ez Budapesten nem működik.
Pro érvek
Jó fizu, jó kollegák
Kontra érvek
Rövid szünetek, alkalmatlan vezetőség
szorgalmas vagyok.barmikor tudok kezdeni. lelkiismeretesen, és pontosan végzem a munkán, a ram bízott feladatokat. szeretek csapatban dolgozni. jó kapcsolatteremtő - es kommunikációs képességgel rendelkezem. megbízható személy vagyok előre is koszonom csikos imrene
Pro érvek
igen
Kontra érvek
igen
A munkával nem volt probléma viszont a vezetőség nem megbízható.
korrekt elvárások, viszonylag jó bérezés. negativum a sok túlóra.
Sok a külsős alkalmazott /én is, akiket nem igazán becsülnek meg. A vállalati kultúra nagyon alacsony. A kollégák sokfélék és nem mindig azt építik le, aki nem dolgozik. A fizetés és egyéb juttatások viszont jók, pláne ha valaki be tud kerülni a cég saját alkalmazottjai közé. A fizetésért az "átlagdolgozónak" nagyon meg kell dolgoznia. Kölcsönzött munkaerőket egyik napról /egyik óráról/ a másikra képesek elbocsátani minden különösebb magyarázat nélkül.
Pro érvek
fizetés
Kontra érvek
könnyű elbocsáthatóság
Kollégák nagyon jók, vezetőséget nem érdeklik a kisemberek. Előrelépés nagyon nehézkes.
Pro érvek
Tanulás
Kontra érvek
Nehéz előrelépés
A külsős dolgozókat néhány hónap után nagy százalékban elküldik.Az marad akinek valamelyik hozzátartozója céges dolgozó
Pro érvek
tiszta környzet
Kontra érvek
hosszú miunkaidő
A család és a munkaidőbeosztás egyensúlya gyakran középvezetői szinten háttérbe szorul.A kollegalitás nagyon összetartó, s a megkövetelt gyártási kész darabszám elérése a közvetlen gyártási dolgozóknál nagy terhet és enegriabefektetést kíván, de növelheti a csapatban való összetartást.
Pro érvek
Cafetéria, egyéb béren kívüli juttatások
Kontra érvek
Folyamatos túlóra, vagy folyamatos munkarend. A munkaközi szünetek nem minden esetben való megfelelő biztosítása.
The most enjoyable part of the job was working alongside my colleagues amd learning from them. Fun work place with supportive management.
További Continental-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,8
3,6
3,5
3,8
Continental - értékelések munkavégzés helye szerint