Continental

Continental cég munkavállalói értékelései a Operátor állásra itt: Budapest X. kerület

Operátor2 értékelés
Budapest X. kerület2 értékelés
Mind a(z) 2 663 értékelés megtekintése
Nem ajánlom
Mindössze 2 éves pályafutásom volt a Budapesti Continentalnál. Őszintén azt is csodálom, hogy ennyi ideig kibírtam. A 4 műszakot simán lehetne bírni, de így, hogy folyamatosan ott liheg a nyakadba valamelyik főnök, nem embernek való. Agyilag fárasztó, bár fizikailag sem könnyű. Egy perc alatt csaknem 9-10x csinálod meg ugyanazt a folyamatot. A darabszám hozhatatlan, de ha mégis sikerült, vagy netalántán rekordot is döntesz, oda sem hánynak, nemhogy megköszönjék. Alkalmatlan felsővezetőség (termelésvezetőig alulról felfelé). A sorvezetők a maguk kis 8 általánosukkal hamar elfelejtik hogy valaha operátorok voltak. De többségben napraforgók. A szünet tarthatatlan ha dohányzol, a dohányzó kb. 3 perc sétára található az üzemektől, de ha 9.20kor elhagytad a munkaállomást, akkor ha nem vagy ott 30ra akkor ordibálnak, b*szdmegolnak. Előrejutási lehetőség adott, ezt rendszerint be is promozzák rendesen, csak amikor ott vagy, hogy kioktattak akkor szépen csücsülhetsz vissza az előző helyedre. Majd elővesznek amikor kellesz OP1 fizetésért. Amit nem adnak írásba az nincs. Szavahihetetlenek. Az új kollégák, annyit, ha nem többet keresnek mint a régiek.
Állítólag családbarát cég... Szabit szerettem volna kérni arra az időre amíg a testvérem gyermeket hoz a világra. Pár óráról lett volna szó, mire megkerdezték hogy miért? Fogni akarom a kezét?

Még jó. Rákényszerítenek hogy azt mondd amit hallani akarnak. Hazudni kell. Kötelező. Ha elaludtál akkor nem írhatod azt a késős papírra, hogy elaludtál. Hazudni kell. Értem hogy a cég hogyan szeretne működni, csak sajnos ez Budapesten nem működik.
Pro érvek
Jó fizu, jó kollegák
Kontra érvek
Rövid szünetek, alkalmatlan vezetőség
Jó fizetés a munkaerő teljes kihasználásával
Sok a külsős alkalmazott /én is, akiket nem igazán becsülnek meg. A vállalati kultúra nagyon alacsony. A kollégák sokfélék és nem mindig azt építik le, aki nem dolgozik. A fizetés és egyéb juttatások viszont jók, pláne ha valaki be tud kerülni a cég saját alkalmazottjai közé. A fizetésért az "átlagdolgozónak" nagyon meg kell dolgoznia. Kölcsönzött munkaerőket egyik napról /egyik óráról/ a másikra képesek elbocsátani minden különösebb magyarázat nélkül.
Pro érvek
fizetés
Kontra érvek
könnyű elbocsáthatóság
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,8
3,6
3,5
3,8
Continental - értékelések munkakör szerint
Continental - értékelések munkavégzés helye szerint