Continental

Continental-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Mind a(z) 2 718 értékelés megtekintése
Folyamatosan nehéz fizikai munka után sérülés veszélye fent áll, a munkások hiányavéget.
Itt vegyesek az érzéseim. Kimagasló fizetés, nem feltétlen megterhelő munka, viszont a magas fizetés miatt az emberek féltik a helyüket.
Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.
A munkával nem volt probléma viszont a vezetőség nem megbízható.
A külsős dolgozókat néhány hónap után nagy százalékban elküldik.Az marad akinek valamelyik hozzátartozója céges dolgozó
Pro érvek
tiszta környzet
Kontra érvek
hosszú miunkaidő
A család és a munkaidőbeosztás egyensúlya gyakran középvezetői szinten háttérbe szorul.A kollegalitás nagyon összetartó, s a megkövetelt gyártási kész darabszám elérése a közvetlen gyártási dolgozóknál nagy terhet és enegriabefektetést kíván, de növelheti a csapatban való összetartást.
Pro érvek
Cafetéria, egyéb béren kívüli juttatások
Kontra érvek
Folyamatos túlóra, vagy folyamatos munkarend. A munkaközi szünetek nem minden esetben való megfelelő biztosítása.
The most enjoyable part of the job was working alongside my colleagues amd learning from them. Fun work place with supportive management.
I spent one year at Nestle Budapest as a Quality intern but I regret going there to be honest. Although I learned to work in a multinational environment, my tasks lacked any challenge or knowledge. Anyone could do it without any professional qualifications. I could not use any of my knowledge I gained during my studies.
Pro érvek
not much not mention
Kontra érvek
everything
Automatic, half-automatic machines servicing, failures averting. Communicating with engineers and with other technicians. Documentationing.