Continental-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 2 583 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Undorító, monoton, de legalább néha van klíma
Operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest2020, február 16.
Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
közepes szintű munkahely
Operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, január 25.
A külsős dolgozókat néhány hónap után nagy százalékban elküldik.Az marad akinek valamelyik hozzátartozója céges dolgozó
Pro érvek
tiszta környzet
Kontra érvek
hosszú miunkaidő
A vállalat felső vezetése kivááló
Gyártás, Termelés (Volt alkalmazott) –  Budapest2016, szeptember 6.
A család és a munkaidőbeosztás egyensúlya gyakran középvezetői szinten háttérbe szorul.A kollegalitás nagyon összetartó, s a megkövetelt gyártási kész darabszám elérése a közvetlen gyártási dolgozóknál nagy terhet és enegriabefektetést kíván, de növelheti a csapatban való összetartást.
Pro érvek
Cafetéria, egyéb béren kívüli juttatások
Kontra érvek
Folyamatos túlóra, vagy folyamatos munkarend. A munkaközi szünetek nem minden esetben való megfelelő biztosítása.
Productive and fun workplace
Kanban coordinator (Volt alkalmazott) –  Budapest2015, augusztus 24.
The most enjoyable part of the job was working alongside my colleagues amd learning from them. Fun work place with supportive management.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
No good
Advanced Product Quality Planning Engineer (Volt alkalmazott) –  Budapest, PE2014, december 29.
I spent one year at Nestle Budapest as a Quality intern but I regret going there to be honest. Although I learned to work in a multinational environment, my tasks lacked any challenge or knowledge. Anyone could do it without any professional qualifications. I could not use any of my knowledge I gained during my studies.
Pro érvek
not much not mention
Kontra érvek
everything
Colourfull
Test Technician (Volt alkalmazott) –  Napmátka street, Bp, Hungary2014, június 17.
Automatic, half-automatic machines servicing, failures averting. Communicating with engineers and with other technicians. Documentationing.

Tekintsen meg Continental további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Continental - értékelések munkavégzés helye szerint