Continental
Munkavállalói értékelés – Continental

Produktív ès kellemes munkahely

2017, július 16.
A társaság, környezet megfelelő. Ès már dolgoztam itt hőformázókènt.
2020, május 3.
Operátor, Csomagolo. Vizuál. (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest
Folyamatosan nehéz fizikai munka után sérülés veszélye fent áll, a munkások hiányavéget.
2020, március 25.
Operátor (Volt alkalmazott) - Budapest
Itt vegyesek az érzéseim. Kimagasló fizetés, nem feltétlen megterhelő munka, viszont a magas fizetés miatt az emberek féltik a helyüket.
2020, február 16.
Operátor (Volt alkalmazott) - Budapest
Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.