Continental

Continental Alkalmazotti bírálat

3,6Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
18 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 198 értékelés megtekintése

fárasztó környezet

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Általános: Nem sok emberrel sikerült jó kapcsolatot kialakítani, sőt voltak akik furakodó kompromitálló provokálók akik miatt gondoltam, hogy ki fognak rakni, de ez nem történt meg(+). Az összes ember akit kedveltem otthagyta, vagy készült ortthagyni.(-)Az emberek megfigyelhető módon figyelmet szeretnének kapni:van aki magában beszél, van aki csak úgy odamond neked valamit, amit nyugtáznál is de közben már témát is váltott, mondassz rá valamit de észre se veszi. Az emberek megszokták, hogy nem veszik őket észre, ezért ők sem vesznek téged észre. Operátorok jelszava: "Nem azért vagyunk itt, hogy gondolkozzunk hanem, hogy dolgozzunk", és az mindent átitat ami az elején nevetséges később szomorú. A főnökség folyamatosan hazudik. Előre lépési lehetőséget promozzák ami a valóságban meghallgatást tanítási folyamatot jelent, ami után ugyanannyi pénzért ugyanazt csinálod mint annak előtte. A főnök ha ígér valami pozitívat az csak rosszat jelent de sosem vontam kérdőre emiatt. Néha elmondta, hogy miért nem történt meg az amit ígért, mintha bocsánatot kért volna de a kifogás annyira átlátszó ordas volt, hogy csak azt vártam fejezze be a mondanivalót, és békében mehessek vissza a helyemre.Sok az ukrán, velük nem szokott baj lenni. Egy vezető az adminisztrációval foglalkozik, az igazi főnök pedig sima kollegának van beállítva aki folyamatosan nézi mi történik . (nem besugó, hanem ő az igazi főnök). Ha bármi van a vezető csak végrehajtja a beavatkozást. A fizetéssel kapcsolatban olyan mintha a fizetésből számítanák ki a jutalékokat és nem fordítva. Amikor kevesebb kellett -

Pro érvek

biztonság, nincs stressz, pénügyi kiszámíthatóság

Kontra érvek

rövid szünet, drága kaja, kicsi szekrény amiben a ruhádat tartod, félnapos lábonállás

Nehéz de jó munka

Megtanultam csapatban dolgozni gyorsan hibára reagálni csak nyertem az ott töltött évek alatt

Támad az ukrán front

Nem ajánlom senkinek. Alig vannak már magyarok, nagyon sok az ukrán.

Vegyes

Itt vegyesek az érzéseim. Kimagasló fizetés, nem feltétlen megterhelő munka, viszont a magas fizetés miatt az emberek féltik a helyüket.

Undorító, monoton, de legalább néha van klíma

Nem ajánlom őszintén senkinek. A pénz nem volt vészes,a munka egyszerű robotmunka,de a szerencsétlenkedés és szédítés az megy ezerrel.A 12órás műszak megszokható,nagyjából tiszta a munkakörnyezeet is.Előrelépési lehetőség nem igazán van. Ha beteg lennél és otthon pihennéd ki,mint egy normális ember, akkor már húzzák a szájukat,ha szabi kell,szintén(miért nem intézed el szabadnapon blabla...) Ha a cégen belüli ügyintézésre kerül sor ritkán megy egyszerűen és gyorsan.12 órára jut 1óra szüneted,amiből 15perc séta az öltözőig/dohányzóba.Nem rendelkezhetsz szabadon ezzel az idővel sem általában. A kollegák zöme begyepesedett kihaénnem fajta,vagy C típusú,akiket az etnikumuk miatt nem tesznek kiszinte semmiért,meg külföldiek,akiket még lehet hülyíteni a pénzzel.Belterjes.A közvetlen főnökeimmel nem volt bajom,ezt embere válogatja meg.A probléma inkább fentebb van,üzemvezetőség terén. Ha a semminél egy csöppet több magánéleted van,esetleg mellette dolgoznál, tanulsz, esetleg a gyerekeiddel is szeretnél foglalkozni,semmiképpen sem ajánlom ezt a helyet neked.De ha se kutyád,se macskád,az 5 is páros neked,és nincs semmiről véleményed,meg jólvanazúgy,akkor ajánlom,hamar beilleszkedsz.

Nagyszerű munkahely volt

Én 36 éves vagyok van 4 éves lányom és eltarsamal lakók együtt. Hobbim a gyuras testemel foglalkozok .

Stresszes

Állandóan változó feladatok, kevés az idő a betanulásra

Elfogadható nehezen lehet be ileszkedni. Az emberek nagykèpüek, ès nehezen figadnak el. Ez a legnagyibb priblèma ezen a munka helyen. Amúgy meg jó. Szeretek itt dolgizni.

Nem ajánlom

Mindössze 2 éves pályafutásom volt a Budapesti Continentalnál. Őszintén azt is csodálom, hogy ennyi ideig kibírtam. A 4 műszakot simán lehetne bírni, de így, hogy folyamatosan ott liheg a nyakadba valamelyik főnök, nem embernek való. Agyilag fárasztó, bár fizikailag sem könnyű. Egy perc alatt csaknem 9-10x csinálod meg ugyanazt a folyamatot. A darabszám hozhatatlan, de ha mégis sikerült, vagy netalántán rekordot is döntesz, oda sem hánynak, nemhogy megköszönjék. Alkalmatlan felsővezetőség (termelésvezetőig alulról felfelé). A sorvezetők a maguk kis 8 általánosukkal hamar elfelejtik hogy valaha operátorok voltak. De többségben napraforgók. A szünet tarthatatlan ha dohányzol, a dohányzó kb. 3 perc sétára található az üzemektől, de ha 9.20kor elhagytad a munkaállomást, akkor ha nem vagy ott 30ra akkor ordibálnak, b*szdmegolnak. Előrejutási lehetőség adott, ezt rendszerint be is promozzák rendesen, csak amikor ott vagy, hogy kioktattak akkor szépen csücsülhetsz vissza az előző helyedre. Majd elővesznek amikor kellesz OP1 fizetésért. Amit nem adnak írásba az nincs. Szavahihetetlenek. Az új kollégák, annyit, ha nem többet keresnek mint a régiek. Állítólag családbarát cég... Szabit szerettem volna kérni arra az időre amíg a testvérem gyermeket hoz a világra. Pár óráról lett volna szó, mire megkerdezték hogy miért? Fogni akarom a kezét? Még jó. Rákényszerítenek hogy azt mondd amit hallani akarnak. Hazudni kell. Kötelező. Ha elaludtál akkor nem írhatod azt a késős papírra, hogy elaludtál. Hazudni kell. Értem hogy a cég hogyan szeretne működni, csak sajnos ez Budapesten nem működik.

Pro érvek

Jó fizu, jó kollegák

Kontra érvek

Rövid szünetek, alkalmatlan vezetőség

jó hangulatú

A munkával nem volt probléma viszont a vezetőség nem megbízható.

Állások itt: Continental

További állások megtekintése

lehetnejobb is

nagyon jó ,csaksokat kelldolgoznimeg a legjobb jomunka jo a csapat

Pro érvek

három

m

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

pörgős munka, normális csoportvezetővel, tiszta környezetben, alkalmazkodni tudó kollégákkal.

korrekt elvárások, viszonylag jó bérezés. negativum a sok túlóra.

Produktív ès kellemes munkahely

A társaság, környezet megfelelő. Ès már dolgoztam itt hőformázókènt.

Nagy önuralma miatt a cég kellemetlen

Nem tudom s nem is áll jogomban sem módomban a céget le értékelni de a cég számomra vissza maradt .

Jó fizetés a munkaerő teljes kihasználásával

Sok a külsős alkalmazott /én is, akiket nem igazán becsülnek meg. A vállalati kultúra nagyon alacsony. A kollégák sokfélék és nem mindig azt építik le, aki nem dolgozik. A fizetés és egyéb juttatások viszont jók, pláne ha valaki be tud kerülni a cég saját alkalmazottjai közé. A fizetésért az "átlagdolgozónak" nagyon meg kell dolgoznia. Kölcsönzött munkaerőket egyik napról /egyik óráról/ a másikra képesek elbocsátani minden különösebb magyarázat nélkül.

Pro érvek

fizetés

Kontra érvek

könnyű elbocsáthatóság

közepes szintű munkahely

A külsős dolgozókat néhány hónap után nagy százalékban elküldik.Az marad akinek valamelyik hozzátartozója céges dolgozó

Pro érvek

tiszta környzet

Kontra érvek

hosszú miunkaidő

Nem szavahihető cég.

Maga a munkával meg a kollégákkal nem is lenne baj!Csak a vezetőég!
További Continental-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Continental? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3,7

• Continental