Coloplast
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Coloplast – Vezetőség értékelései

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország3 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 105 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó munkakörülmények.
Általában segítőkész vezetőség,és kollégák.

Alkalmanként több ember munkáját kell elvégeznem.

Szeretem a beosztásomat .

de a folyamatos túlóra,minden hétvégén dolgozni,és a három műszak a sok éjszakázás,hosszú távon,nagyon megterhelő.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Megbízható,precíz munkaerő.Három műszak válalása.Szeretem a kihívásokat,Csapatban és önnálló munkavégzésre alkalmas vagyok.
Mivel érettségivel rendelkezem,szeretnék hozzá illő munkakört(nem operátori).

A Coloplast-nál 8éve doldozom,munkaköröm :alapanyag rendelés,alapanyag mozgatás,kész termékek könyvelése belső renszer alapján,cimkenyomtatás,gyártás nyomonkövetése,megrendelők előkészítése,termékek tesztelése,gyártása.

Munkámat becsületessen,lelkiismeretessen végzem.

Szeretnék a Tatabányai BD-ben doldozni hasonló munkakörben,nem külsős,hanem céges munkaerőként!
Pro érvek
Cafetéria, ingyenes bérlet, ingyenes ebéd, tiszta munkakörülmények, megbízható munkatársak.
Kontra érvek
Rövid szünetek, nem megfelelő viselkedés a munkatársaim részéről.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Coloplast-értékelések megtekintése