Coloplast

Coloplast Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 105 értékelés megtekintése
Jó munkakörülmények. Általában segítőkész vezetőség,és kollégák. Alkalmanként több ember munkáját kell elvégeznem. Szeretem a beosztásomat . de a folyamatos túlóra,minden hétvégén dolgozni,és a három műszak a sok éjszakázás,hosszú távon,nagyon megterhelő.
Szeretek itt dolgozni, jó a munkahely légköre, jók az emberi kapcsolatok a munkatársakkal. Sok pozitív tényező van amik segítik a jó munkakör kialakítását. Pl: csapatépítők, sportnapok, karácsonyi partyk.
Pro érvek
ingyenes buszjárat
Kontra érvek
rövid szünetek
Megbízható,precíz munkaerő.Három műszak válalása.Szeretem a kihívásokat,Csapatban és önnálló munkavégzésre alkalmas vagyok. Mivel érettségivel rendelkezem,szeretnék hozzá illő munkakört(nem operátori). A Coloplast-nál 8éve doldozom,munkaköröm :alapanyag rendelés,alapanyag mozgatás,kész termékek könyvelése belső renszer alapján,cimkenyomtatás,gyártás nyomonkövetése,megrendelők előkészítése,termékek tesztelése,gyártása. Munkámat becsületessen,lelkiismeretessen végzem. Szeretnék a Tatabányai BD-ben doldozni hasonló munkakörben,nem külsős,hanem céges munkaerőként!
Pro érvek
Cafetéria, ingyenes bérlet, ingyenes ebéd, tiszta munkakörülmények, megbízható munkatársak.
Kontra érvek
Rövid szünetek, nem megfelelő viselkedés a munkatársaim részéről.
További Coloplast-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: