Coloplast Hungary Kft.

Coloplast Hungary Kft.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Operátor8 értékelés
Mind a(z) 11 értékelés megtekintése
Szeretek csapatban illetve egyedül is dolgozni . Nem tudom mit irhatnèk még magamról , talàn még azt szoktàk ràm mondani ,hogy ne legyek ennyire precíz ,de nekem nem tűnik fel .
Senkinek nem ajánlo ezt a céget! Én 52 éves vagyok de életembe nem dolgoztam ilyen alacsony szintü cégel! Mentor az elsö nap,elmagyarázta a tisztasági szabályokat,hot retkes körömmel ! Itt már látszott mennyire tiszta környezet! A legtöbb munkás 50 év feletiek,elmondásuk szerint ök is ott hagynák de sajnos nincs lehetöség más munkára.Közel 100 bussz hordja az emberet,faluról falura jár. Nem véletlenül ,és ez volt a feltünö nekem már az elsö nap. Régi a cég de a leg régebbi dolgozó is max 4 éves ott,Persze nem kell mondanom ezek müszakvezetötöl felfele. Müszak vezetö is is ,már aki nekem volt egy tudatlan 8 osztályos asszonyka volt.Aki aval foglalkozot hogy a barátnöket kérdezgette hogy van.Én mondtam neki pár problámát kapásból. Erre annyi volt a válas ha itt akarsz dolgozni kusolj! Na én erre felmentem a HR- re és ott hagytam öket! 4-napot dolgotam ott.Velem 34 ember jött tesztirásra ,de munkába csak 2 en áltunk! Nekik volt eszük hogy léptek! Kb 1200 pontos teszt irás van! És ha már ugy érzed vége ,hát nem mert folyamatosan kell tesztet tölteni! Sok sikert mindenkinek!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
15p és 5 p
Szerettem ott dolgozni. Mindenben megfelelő munkahely.
Három Műszakos Munkarend napi 8órában egézségügyi termékek gyártása tiszta térben vizuálás és csomagolás.
Precíz munkavégzés,kollégákkal jól működő munkaviszony. több részlegen történő munkavégzése tiszta térben. Vezetőséggel jó együttműködés. A céges rendezvények színvonalasak.
Pro érvek
Étkezési hozzájárulás
Kontra érvek
Rövid szünetek
A munka amit el kell végezni nem nehéz és nem fárasztó, bár a szemet nagyon megerölteti.
Pro érvek
Évente egy csapatépítőt finanszíroznak
Kontra érvek
Rövid szünetek, nulla hétvége
Jó csapat szellem segítőkész kollégák. Műszakonként 3 szünet 5-5-20 perc
Pro érvek
Ingyen gyümölcs. Ingyen reggeli.
Kontra érvek
Éjszakás müszak
A munka monoton, de a gyár egész területén szól a zene.
A műszakvezetők és a minőségellenőr munkatársak valamint a közvetlen kollégák barátságosak.
Pro érvek
Csapatépítők és sport napok
Kontra érvek
Nehéz előrelépési lehetőség