Coloplast Hungary Kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Coloplast Hungary Kft.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Beosztott :)

Munkakör megnevezése
Beosztott :)1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 10 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Többször jelentkeztem (magasabb képzettséget igénylő, szellemi) álláshirdetésekre, de egyik megkeresésemre sem reagáltak. Ilyenkor nem értem, hogy az ott dolgozó(?) HR-es/titkár/titkárnő mégis mit csinálhat heti 40 órában........ Nem hiszem, hogy olyan sok diplomás munkavállaló jelentkezik a céghez, hogy ne lehetne mindenkit érdemben tájékoztatni. Ez elég gyenge munkamorál.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Coloplast Hungary Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,6
10 értékelés alapján
5
1
4
1
3
4
2
1
1
3
2,4
Munka/magánélet egyensúlya
2,3
2,4
2,1
Vezetőség
2,8
Céges kultúra
Coloplast Hungary Kft. - értékelések munkakör szerint