Cognizant Technology Solutions
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Cognizant Technology Solutions Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország10 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.7Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 14,378 értékelés megtekintése

Kellemes környezet

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Szép iroda, jó juttatások, home office, rugalmas munkaidő. Inkompetens vezetés, értelmetlen és teljesíthetetlen követelmények, 0 fejlődési és előrelépési lehetőség.
Hasznos volt ez az értékelés?

Très professionnel.

L'atmosphère est très professionnel, qui permet de travailler directement avec les clients.

Not a bad place to work...

I thing I would describe this company as average. I really didn't have any extremely bad of good experiences. The office area was neat, the daily tasks were manageable, but I had a feeling that it wasn't the best place for me after a couple of years. The company was average overall.

Ugyfelkozpontu,jo csapatszellem, kellemes légkör

Jó csapatszellem. Támogatják az alkalmazottakat. Stabil munkahely. Projekt függő, hogy milyen fejlődési lehetőségeket biztosít. Előrelepesi lehetőség szintén projekt függő.

Pro érvek

Cafeteria, flexibilis munkabeossztas, csapatszellem

Kontra érvek

Munka/maganelet aranya, management

Positive Firma

Sehr viele projekte und möglichkeiten, gute ausbildung, kollegen sind hilfsreich

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

I am working as Hyperion Consultant

i have 5 year of experience in Hyperion Essbase,HFM, Planning,FDM ,FDMEE .i am working with Cognizant technology solution from Budapest location from last one year

Team leader

Team coordinator, client business realtionship, account management, knowledge management, reporting, quality monitoring

productive and nice workplace

Answering incoming calls from Switzerland, Germany - Provides application support in solving of authorization problems - solve or forward SW/HW and telephony problems - Accepts and immediately starts to process - Accepts incoming information and makes sure that it is correctly recorded and is immediately processed or forwarded according to the internal processes. Has a duty to supply information to the users. Complies with the existing contractual agreements (SLA) - Analyses requests and problems and develops solution suggestions - Windows XP, Windows 7 - Service Now Ticketing System

A very productive workplace. A new opening with obvious problems.

took approximatly 20 incoming callsa day from Switzerland, 95 percents in Swiss German, some in English.Swiss German is a challenge at first, but I liked the helpful enviroment among collegues. Sometimes I could help clients even in Italian, as many of them were also bilingual or multilingual.

Pro érvek

good athmosphere

some rules were not yet clear.

Nothing special

Managment was not friendly , co workers were ok, very mixt cultures - I liked that , there was a lot of free time in the day , when there was nothing to do , we were not allowed to read or use internet so it became really boring . The salary was terrible, but I met some really great people that im still in contact with.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Cognizant Technology Solutions? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

14,378 értékelés alapján
5
4 232
4
6 008
3
2 911
2
686
1
541

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.7Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.4Vezetőség
3.7Céges kultúra

Cognizant Technology Solutions - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Cognizant Technology Solutions
  • Alkalmazotti értékelések
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?