CIB BANK
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

CIB BANK-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Adminisztrátor

Munkakör megnevezése
Adminisztrátor2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 14 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nagyon kellemes légkör a sok új dolgozóval is; de minimális az előrejutási lehetőség. Ez manapság pedig az elsőszámú szempont.
A fiatalok egy kicsit lehurrognak, ami fájdalmas, mert hagyják is.

A fiatalok segítőkészek csak. Nekem a főnökök tapasztaltak és nagy tudásúak, de nagyon célorientáltak.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Monoton munka, feszült környezet. Nincsen előrejutási lehetőség.
Korábbi munkáltató értékelése