CIB BANK
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

CIB BANK-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Customer Service Representative

Munkakör megnevezése
Customer Service Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 14 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Providing a high – level customer service. Selling products and services directly to consumers. Understanding standard bank transactions, as well as common product and services. Mastering basic math. Working with various types of technology and software
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I work for CIB for 5 years they have very much Friendly environment,helpful co workers, the office is well equiped for the full time employees good location,i learned a lot and get very high experience for any work that belong to the bank.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További CIB BANK-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: CIB BANK? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,3
14 értékelés alapján
5
8
4
2
3
4
2
0
1
0
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,3
3,4
3,8
Vezetőség
4,3
Céges kultúra