Chick-fil-A
4,0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Team Member állásra itt: Victoria, TX

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3,5Stabilitás és fejlődés

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 18 754 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Great Place

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Great job to have as a high school student. The pay is meh but the work isn't hard. I didnt particularly have a great manager but i knew the ones at other places and they were nice and seemed like great leaders.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Fast Paced Environment

The owners of the store in Victoria, Texas are absolutely amazing! The hardest part of the job is the fast paced environment along with the managers expecting perfection.

Kontra érvek

short breaks, unorganized scheduling, poor management
Vezetőség

Fun place to work.

I was young when i worked here so it was good for that reason. I liked the people and enjoyed the work but again i just needed to find something better.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4,0

18 754 értékelés alapján
5
8 003
4
5 385
3
3 250
2
1 118
1
998

3,8Munka/magánélet egyensúlya
3,2Bérezés/juttatások
3,5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3,5Vezetőség
3,9Céges kultúra