Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Team Member állásra itt: Miramar, FL

Munkakör megnevezése
Team Member2 értékelés
Munkavégzés helye
Miramar, FL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 271 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Working at Chick-Fil-A can be very stressful. I believe that we are or can be overworked at times. Overall, it is a good job because I have learned great customer service skills, how to work the register and give the right amount of change and how to be kind.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
It was good, only complaint is job pay. A typical day at work for your first time is mainly running the food, but if you are advanced enough you will get to work the front cashier. Working drive through cashier was a favorite of mine
Pro érvek
Free food on breaks
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 271 értékelés alapján
5
7 218
4
4 775
3
2 693
2
853
1
732
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra