Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Team Member állásra itt: Alexandria, LA

Munkakör megnevezése
Team Member2 értékelés
Munkavégzés helye
Alexandria, LA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 885 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It was okay just didn’t like the hours, that I was getting very nice place to work it just wasn’t the fit for me to work at and the pay was low no raise
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
The workplace was good, although being around the food so much made me sick of it. My co-workers were very nice and eager to show me the ropes. The worst part about this job was scheduling, meaning that i get out of school at 10:15 but I was only scheduled for late shifts. The best part of the job was the friends i made.
Pro érvek
free meal per shift
Kontra érvek
scheduled for late shift almost all of the time
Korábbi munkáltató értékelése