Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Safety Specialist

Munkakör megnevezése
Safety Specialist1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 916 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I was hired at a supervisor level but never trained for anything other than cashiering. The GM never spoke to me unless I spoke to her first, never greeted anybody and never had a plan for me to accomplish the job I was hired for. The back of the house was a mess, but no one was interested in improving anything. This is a franchised restaurant and the owner calls the shots. There is very little oversight from corporate, so anything goes as far as cleanliness and management goes.
Pro érvek
Food is OK but pricey.
Kontra érvek
Bad management
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Chick-fil-A-értékelések megtekintése