Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Prep person

Munkakör megnevezése
Prep person2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 736 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I really enjoyed working here. The culture is definitely Christian and I'm glad. I'm usually busy chopping and preparing salads and fruit cups and special orders. I'm always cleaning as I go so it doesn't pile up on me.
Pro érvek
Good pay for hard work
Kontra érvek
There are still slackers who make the mission more difficult
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Management team did not know what they were doing, if you ask the question they did not know the answer. Kitchen was not clean like it should be. Man that owned the establishment did not care about employees. He had his pick and chooses of who he believed and he did not believe and trust me it was not the employee he believed management no matter what. I would not recommend anyone to work for this Chick-fil-A in Greensboro if you have any type of self respect.
Pro érvek
None
None
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Chick-fil-A-értékelések megtekintése