Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Kitchen Manager állásra itt: Greenwood, SC

Munkakör megnevezése
Kitchen Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
Greenwood, SC2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 072 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great Job
This was a great job until we started hiring friends and very young people. Kids want to play so they didn't take their job to serious. However there were some teens that did dedicate themselves to the job. We didn't have benefits. The operator has his personal favorite people and trusted very few.
Pro érvek
Job was hard but fun to make someones day.
Kontra érvek
Operator showing favoritism towards certain people
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Great Place
Chick-Fil-A was an huge experience for me. This was my first real job. I learned a lot from it. I also had a great benifit from it because they are closed on sundays. There vaules stayed the same and its a really great company.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 072 értékelés alapján
5
7 141
4
4 720
3
2 665
2
836
1
710
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra