Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Host/Hostess állásra itt: Henderson, NC

Munkakör megnevezése
Host/Hostess1 értékelés
Munkavégzés helye
Henderson, NC1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 895 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at Chick-fil-a is almost always fast-paced,I've learned that if I don't keep an eye on everything that was in my job description then it will be a mess to get everything done. The management there at Chick-fil-a are phenomenal people that help you with whatever you need, the workplace culture is very Christian and it just has the best atmosphere. The hardest part of the job for me was taking out the trash. The most enjoyable part of the job was getting to help the customers,seeing people you know and talking to them.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése