Chick-fil-A
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Front of House Team Member állásra itt: Augusta, GA

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 19,070 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Good

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Good I like it here. My coworkers always make my day. Great first job, but face paced. Management is understanding and caring. Work-life balance is good if you can handle it!
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Productive and a VERY FUN place to work

I am able to show my leadership skills; have time to think while on the job; it's an absolute fabulous job; I LOVE the fact it's always busy so I'm always on a move. My managers are awesome and fair people. The employees are always nice and approaches you with a positive attitude. Always a positive day working at Chic-Fil-A. I love this job!
Vezetőség

Very great place to start getting experience in the work force

I really enjoyed this job because they are willing to give you a chance and train you even if you don't have any experience. The environment is very friendly and I loved serving the customers.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

19,070 értékelés alapján
5
8 089
4
5 473
3
3 324
2
1 152
1
1 032

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.2Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.9Céges kultúra
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?