Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Emerging Leader

Munkakör megnevezése
Emerging Leader1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 885 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
As a teenage manager attempting to balance 50 hour work weeks and a full time school schedule, I get very stressed at work. When I do get stressed at work in front of the owner I get in trouble. I get in trouble for working multiple positions at once when I am very understaffed. Management is very bipolar - one day everyone loves each other and the next day everyone is at each others throats.
Pro érvek
never bored
Kontra érvek
competitive, stressful
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Chick-fil-A-értékelések megtekintése