Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Director of Dining Services

Munkakör megnevezése
Director of Dining Services2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 885 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked at a chick-fil-a express. We only served salads, grilled and fried sandwiches, and nuggets. It was fast-paced at times, but some times were more slow. I loved working at chick-fil-a. If I could work there again, I would.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I have never worked at Chick-Fil-A but I do know many things from watching what goes on around the restaurant. So which I can tell you that Chick-Fil-A's employees are always smiling even if it's raining outside, so I'm pretty sure the manager there is always happy.
Pro érvek
etc.
Kontra érvek
short breaks
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Chick-fil-A-értékelések megtekintése