Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Customer Service Associate / Cashier állásra itt: Colonial Heights, VA

Munkakör megnevezése
Customer Service Associate / Cashier3 értékelés
Munkavégzés helye
Colonial Heights, VA3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 15 675 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Productive
Chick-fil-A is a good place to work at, especially as a first job. There is always something to do, even if business is slow. At the Chick-fil-A I currently work at, we do activities outside of work. Activities include, luau events and Christmas parties. During my two years at Chick-fil-A, I learned that patience is a virtue.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
very productive.
working for this company was a very fun experience and i loved it, i loved helping costumers and getting to know them better by engaging into a conversation with them while taking care of their needs.
Pro érvek
free lunches on break.
Kontra érvek
short break.
4,0
Vezetőség
Great first place to work
It’s a great place to work . Fast paced. SOME managers are really good at what they do. Employees are awesome . Sometimes managers tend to get catty but that’s at every Work place . Pay is good for fast food
Pro érvek
$7 free lunch
scheduling
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
15 675 értékelés alapján
5
6 947
4
4 620
3
2 615
2
814
1
679
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra