Chick-fil-A
4,0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Crew Member állásra itt: Augusta, GA

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3,9Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 18 754 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Great overall environment, no other place like it !

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
It's very family oriented, it's not too much drama that go on there. It's just new people teaming up together to get the job done ! I love Chick-fil-A .
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Chick Fil A

Great Place to work. Coworkers were friendly, the crowd was pleasant and taught a lot of life social skills. Works really great with school schedule and personal schedule.

Pro érvek

Flexible

Kontra érvek

Angry Customers
Vezetőség

Great overall

Nothing is hard or stressful. The chain of command is awesome. Communication is very important in a fast food restaurant and chick-fil-a has it down pack. the customers are great, a lot of employee and customer relationships. Everyone is nice and always in a good mood. There's nothing bad about Chick-Fil-A, just wished I started working sooner.

Pro érvek

$10 of food on break, great teamwork, cool staff

nothing

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4,0

18 754 értékelés alapján
5
8 003
4
5 385
3
3 250
2
1 118
1
998

3,8Munka/magánélet egyensúlya
3,2Bérezés/juttatások
3,5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3,5Vezetőség