Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Cook állásra itt: Durham, NC

Munkakör megnevezése
Cook3 értékelés
Munkavégzés helye
Durham, NC3 értékelés
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 448 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Good job. They're very focused on keeping the area is clean and not cross contaminating any of the chicken because it can make customers sick and they are very Barry serious about providing great customers service to keep the raving fans of Chick-fil-A coming back.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Great team work bit takes long to advance push you to your limits sometimes unsafe limits pays good works hard you have to be very determined and in great health to work here very fast paced . fun great food great customer service
2,0
Vezetőség
a typical day at work for me is coming in and course getting settled for work as far as washing my hands and appling the proper equipment ( Hairnet, Aprons, Gloves,) Then, I attend my designated work area.
Kontra érvek
No Benefits
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 448 értékelés alapján
5
7 277
4
4 818
3
2 737
2
870
1
746
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Chick-fil-A - értékelések munkakör szerint