Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Chick-Fil-A Team Member állásra itt: Colonial Heights, VA

Munkakör megnevezése
Chick-Fil-A Team Member2 értékelés
Munkavégzés helye
Colonial Heights, VA2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 15 714 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day
A Regular day at work, Is actually just nice. Yeah, it may get busy, but working at chick-fil-a and knowing you get your food for free and they are really nice and you know for sure you get every single Sunday off is nice.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Productive and fun.
I enjoyed working at Chick-Fil-A. I was excited to go to work. Such nice team members, the whole area was always clean. Working there was way more than just a job duty to get done. It was an opportunity to serve good people, put some food in thier bellys and seeing them smile. I loved watching families come in together. Chick-Fil-A is trully nothing like any other restauraunt.
Pro érvek
Free Lunches
Kontra érvek
Breaks
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
15 714 értékelés alapján
5
6 970
4
4 628
3
2 619
2
816
1
681
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra