Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Certified Trainer állásra itt: Miramar, FL

Munkakör megnevezése
Certified Trainer2 értékelés
Munkavégzés helye
Miramar, FL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 250 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Chickfila is the absolutely best place that a teenager could start their working-life at. Working with grumpy customers can get annoying and frustrating, especially when you're working on a Friday night instead of being with your friends BUT it was a great experience.
Chickfila is rated the #1 fast food industry in the nation, and it is because of the very skills and mannerisms that are taught there, which you will carry with you long after you leave.
Pro érvek
Free employee meal on break
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
It is the best first job you could ever have to get your foot in the workforce. You learn a lot of skills that will help you later on.
Pro érvek
Free employee meals
Kontra érvek
Pay wasn't too great
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 250 értékelés alapján
5
7 211
4
4 766
3
2 693
2
850
1
730
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra