Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A cég munkavállalói értékelései a Back of House Team Member állásra itt: Sparks, NV

Munkakör megnevezése
Back of House Team Member2 értékelés
Munkavégzés helye
Sparks, NV2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 885 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The owners and staff were super friendly. Everyone relies on each other and you need to be vocal if you work in the back. I would definetely recommend.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Overall my experience was great with this company. They take their service and food quality very seriously. They create a very pleasant atmosphere within the stores.
Pro érvek
Free lunches
Korábbi munkáltató értékelése