Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés itt: Wyncote, PA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Wyncote, PA2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 062 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Exciting work place
Chic-fil-a is a fun environment. I've learned how to deal with customers. I was managed to deal with customers at the register and greet them first before I start their order. I love the people that was around me, also the customers. The hardest part was dealing with the customer shakes. The most interesting part about the job, was that I was able to communicate with all my employees/customers.
Pro érvek
Free lunches
Kontra érvek
short breaks
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Hardworking
A typical day at the job is helping customers making them feel welcomed as they enter the door with a smile and a hello. Also making sure their orders are bagged accurately.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 062 értékelés alapján
5
7 138
4
4 716
3
2 663
2
835
1
710
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Chick-fil-A - értékelések munkakör szerint