Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés itt: Willis, TX

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Willis, TX3 értékelés
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 431 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
THe management had favorites and some workers didn’t get the benefits that others did due to this favoritism. Other than that it was a nice place to work at.
Pro érvek
50% off one time.
Kontra érvek
It wasn’t only one time and you had to be in uniform
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
They have had countless managers quit in the kitchen and upper management refuses to acknowledge that it’s their fault. The upper management people are racist towards hispanics and treat the morning crew (hispanic people) so horrible. They promoted a NEW white employee to assistant manager over two perfectly capable hispanics with plenty of work experience. Their excuse where absurd and nonexistent.
4,0
Vezetőség
It was a great job. Good food, fun customers, great atmosphere. Nights were easy shifts. No complaints here.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 431 értékelés alapján
5
7 270
4
4 814
3
2 735
2
867
1
745
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Chick-fil-A - értékelések munkakör szerint