Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés itt: Spring Hill, TN

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 094 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I was a training manager at a CFA the team is really what makes the store so great you work with a lot of teenagers and they are so happy and excited to see you everyday they are what makes the environment enjoyable
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
CFA was the worst place I’ve ever worked . The management was bitter and mean. Often times they wouldn’t allow me to go to the bathroom. They picked favorites and gave them first dibs on all jobs. They cared nothing about your worries or troubles unless it somehow affected them. Overall, it was a horrible place to work. Over worked and under payed
Korábbi munkáltató értékelése