Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés itt: Owasso, OK

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 100 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
You can advance quite quickly if you’re a fast learner and a hard worker. However, you will reach a ceiling if you don’t fit the church mold. If you don’t share identical views you will plateau.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Everyone is super nice and fun to work for. I had trouble getting the hours I wanted. but other than that I love the company.
Pro érvek
discount food, company parties, and fun atmosphere.
Kontra érvek
Hours
Korábbi munkáltató értékelése