Chick-fil-A
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A-alkalmazotti értékelés itt: Jefferson, VA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Jefferson, VA1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 050 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Not appreciated and over worked
FOH does not understand kitchen and its procedures, and they expect to get everything when they ask for it. I must get orders out before four minutes or else FOH directors come in the back and start telling the shift leads how to run the shift and walk away and do not help. The kitchen is short staffed and people are not actually being scheduled to train. The promotions seems to be favoritism and others have to work their tails off.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Chick-fil-A? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
16 050 értékelés alapján
5
7 135
4
4 713
3
2 659
2
835
1
708
Értékelések kategória szerint
3,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,5
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Chick-fil-A - értékelések munkakör szerint