Chick-fil-A, Inc.
4,0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Chick-fil-A, Inc.-alkalmazotti értékelés itt: Logan, UT

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 18 159 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I love my job at Chick-fil-A. The team effort and great guests make most days enjoyable! Management is there to help you learn and grow and are very supportive in all cases.
Pro érvek
Awesome team
Kontra érvek
No benefits
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
It's a fun environment to interact with lots of people. Good food. It was very stressful at times. The most enjoyable part of the job was becoming friends with my co-workers.
Korábbi munkáltató értékelése