CEVA Logistics
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

CEVA Logistics Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 4,400 értékelés megtekintése

Jó itt dolgozni.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Segítőkész,korrekt,profi csapat! Tiszta,rendezett munkakörnyezet.
Hasznos volt ez az értékelés?

Több év után hatalmas csalódás !

Majdnem 3 évig voltam itt.Maximális hozzállással, megtartva a jó kapcsolatot a kollégákkal dolgoztam. Betegen, szabin stb.Hála képpen...béremelés nincs, vagy minimális, előrelépés nincs, továbbképzés nincs.Mielőtt elküldenek, betanítod az új kollégát. Kihasználnak, majd év végére elbocsájtanak.A több évnyi munkádat megköszönni nem képes vezetőség. Kivételezés, bizonytalanságban tartás. Senki ne menjen ide dolgozni.

Pro érvek

Semmi

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: CEVA Logistics? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.5

4,400 értékelés alapján
5
1 224
4
1 222
3
1 015
2
411
1
528

3.4Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.1Vezetőség
3.3Céges kultúra

CEVA Logistics - értékelések munkakör szerint

CEVA Logistics - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • CEVA Logistics
  • Alkalmazotti értékelések