Celanese
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Celanese-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: HR Asszisztens

Munkakör megnevezése
HR Asszisztens1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 313 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A cég alapvetően támogatja az egyéni célokat. Sok fiatalt foglalkoztatnak, akik tapasztaltak, azonban ez a tapasztalt kollégákat terheli meg.
Vezetőségnek nem sok ráhatása van a külföldi anyacégre, kevés valós probléma jut ki a falakon kívülre.

Nyelvi kurzusok, különböző belsö tréningek elérhetőek folyamatosan, szezonálisan. Középpontban van az egészség is, sok az ezzel kapcsolatos program is. Home office száma is most már jó, ami segíti a work-life balance-ot.

A munkám legnehezebb része, hogy a legegyszerűbb kérdéssel amikor megkeresnek egy nehéz napon, akkor azt is ugyanúgy kezeljem mint egy nagyobb prioritású feladatot.

A munkám legélvezetesebb része, hogy rengeteg külföldi kolléga jön és támaszkodik az én helyismeretemre, közelebbről is meg tudom ismerni őket és hónapok után is onnan tudjuk folytatni a beszélgetést, ahol abba maradt.
Pro érvek
work life balance
Kontra érvek
gyenge vezetőség
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Celanese? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
313 értékelés alapján
5
111
4
109
3
66
2
15
1
12
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
4,0
3,5
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
Celanese - értékelések munkavégzés helye szerint