Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
Nincs megfelelő motiváció
Azt gondolom, hogy sokkal több kreativitás van bennem, mint amit itt hasznosíthatok. Azt gondolom, hogy a megszerzett tudásomnak csak igen kis részét tudom itt hasznosítani.
Pro érvek
Bármikor elmehetek ebédelni
Kontra érvek
Kevés a fizetés és ebben nem is várható változás
Magas színvonalú egyetemi oktatási-kutatási tevékenység
A BME-n magas színvonalú oktatási-kutatási tevékenység folyik. Az oktatás előre megszervezett, egyeztetett rendben zajlik. Az egyes tárgyakat előadói gárdák oktatják. Számomra ez a munka legélvezetesebb része. A tanszékeken általában igen jó az oktatók közötti együttműködés. A szakmai vezetőséggel is elégedett vagyok. Magamról elmondhatom, hogy szinte teljesen stressz-mentes környezetben dolgozom.
Az egyetem anyagi ügyei felett a kancellár dönt mint ügyvezető (nem a rektor). Nála a megszorítások érvényesülnek. Ez teszi a munkát a legnehezebbé.

Rendelet következtében 2014-ben megszűnt a közalkalmazotti jogviszonyom, bár tantárgyaim megmaradtam, most már csak óraadóként tevékenykedhetem. Remélem, hogy a nyugdíjasok újra visszakerülhetnek a munka világába, hasznosítva szaktudásukat, tapasztalatukat, kapcsolataikat.
Pro érvek
Színvonalas oktatási-kutatási tevékenység
Kontra érvek
Forráshiány
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,5
4,5
1,5
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - értékelések munkakör szerint
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - értékelések munkavégzés helye szerint