Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
Magas színvonalú egyetemi oktatási-kutatási tevékenység
egyetemi docens, c. egyetemi tanár (Volt alkalmazott) –  Budapest XI. kerület2017, szeptember 10.
A BME-n magas színvonalú oktatási-kutatási tevékenység folyik. Az oktatás előre megszervezett, egyeztetett rendben zajlik. Az egyes tárgyakat előadói gárdák oktatják. Számomra ez a munka legélvezetesebb része. A tanszékeken általában igen jó az oktatók közötti együttműködés. A szakmai vezetőséggel is elégedett vagyok. Magamról elmondhatom, hogy szinte teljesen stressz-mentes környezetben dolgozom.
Az egyetem anyagi ügyei felett a kancellár dönt mint ügyvezető (nem a rektor). Nála a megszorítások érvényesülnek. Ez teszi a munkát a legnehezebbé.
Rendelet következtében 2014-ben megszűnt a közalkalmazotti jogviszonyom, bár tantárgyaim megmaradtam, most már csak óraadóként tevékenykedhetem. Remélem, hogy a nyugdíjasok újra visszakerülhetnek a munka világába, hasznosítva szaktudásukat, tapasztalatukat, kapcsolataikat.
Pro érvek
Színvonalas oktatási-kutatási tevékenység
Kontra érvek
Forráshiány

3,5
1 csillag

4,5
1,5

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - értékelések munkakör szerint

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - értékelések munkavégzés helye szerint