Budapesti Corvinus Egyetem
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Budapesti Corvinus Egyetem Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
Az egyetlen értékelés megmutatása
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A Budapesti Corvinus Egyetem az ország egyik legjobb egyeteme.
Egy előző gazdasági főigazgató (Rózsás Péter) kinevezése a szenátus akarata ellenére a korábban meglévő munkahelyi légkört jelentősen felborzolta. Azóta is nagy arányú a fluktuáció, főként az adminisztratív munkakörökben.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Budapesti Corvinus Egyetem? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
1 értékelés alapján
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,0
2,0
3,0
Vezetőség
3,0
Céges kultúra
Budapesti Corvinus Egyetem - értékelések munkakör szerint
Budapesti Corvinus Egyetem - értékelések munkavégzés helye szerint