Budapest Főváros Kormányhivatala
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Budapest Főváros Kormányhivatala-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Szakreferens

Munkakör megnevezése
Szakreferens2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A tehetséges munkaerőt elüldözik, kiutálják - maradnak a máshol semmire nem alkalmas, munkahelyükért remegő kiégett zombik.
Ha nem akarsz szálka lenni a vezetőd és vörös posztó a kollégáid szemében, akkor húzd meg magad és tartsd titokban a képességeidet!

Munkavégzéshez szükséges erőforrások esetlegesek, a szervezet hatékonysága kritikán aluli. A feladat, kompetencia, hatáskör és felelősség nincsenek köszönőviszonyban egymással.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
A vezetői kultúra szintje a XX. század közepének felelt meg.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Budapest Főváros Kormányhivatala? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
1,4
5 értékelés alapján
5
0
4
0
3
1
2
0
1
4
2,4
Munka/magánélet egyensúlya
1,6
1,4
1,0
Vezetőség
1,2
Céges kultúra
Budapest Főváros Kormányhivatala - értékelések munkakör szerint
Budapest Főváros Kormányhivatala - értékelések munkavégzés helye szerint